3.190.000 Kč
ID: 01BV2505 | Tímto si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji byt 2+1 o celkové výměře 58,55 m2 v OV s velkým potenciálem, který se nachází v 3.NP (2. patro) zděného bytového domu (bez výtahu) v atraktivní lokalitě Na Výslunní, jež poskytuje dostatek klidu a zároveň velmi dobrou dostupnost centra města a služeb. V bytě je k dispozici prostorná lodžie, k bytu dále náleží zděná sklepní kóje v přízemí domu.
Stručný popis:
- Lokalita: Trutnovsko
- Obec: Trutnov
- Dispozice: 2+1
- Stav zakázky: prodáno
- Vlastnictví: osobní
- Obytná plocha: 54 m2
- Sklepní prostory: ano, 5 m2
- Konstrukce: zděná
- Technický stav: před rekonstrukcí
- Počet místností: 3
- Podlaží: 3. NP
- Střecha: fólie
- Elektřina: 220V
- Voda: veřejná
- Plyn: ne
- Odpady: veřejná kanalizace
- Internet: ano
- Vytápění: dálkové
- Izolace: ano
- Garáž: není
- Výtah: ne
- PENB: G - mimořádně nehospodárná
- Anténa: STA
Technický popis: Bytový dům byl zateplen před 3 lety. Byla realizována nová fasáda, vyměněna okna za nová plastová. Stoupací potrubí v domě je v původním stavu, jeho výměna nebyla součástí této investice. Dům je napojený na veřejný vodovod a kanalizaci, horkovod (vytápění a ohřev TUV) a elektřinu. V roce 2015 byla realizována nová koupelna (viz. foto), jinak je byt v původním stavu. Podlahy jsou betonové, aktuálně je položený koberec nebo lino.
Dispozice: prostorná předsíň s možností instalace vestavěných skříní odkud je možný vstup do všech místností - ložnice, kuchyně, obývací pokoj, koupelna. Okna kuchyně a ložnice jsou orientovaná na východ, obývacího pokoje na západ.
Měsíční náklady: Fond oprav a poplatky: 1.512,- Kč; záloha na teplo, STV a TUV: podle spotřeby (nyní vyšší záloha: 4.265,- Kč – lze snížit na základě individuální spotřeby); úklid, el. společných prostor, STA apod.: 228,- Kč + bytová elektřina
Byt je v původním stavu, což je ideální k rekonstrukci dle vlastních představ. Zároveň je zde ojedinělá možnost přebudovat v rámci rekonstrukce byt tohoto typu na dispozici menšího 3+kk a získání tak jedné ložnice navíc – podrobnější informace rád poskytnu na prohlídce.
Průkaz ENB nebyl zatím předložen, proto uvádíme G.