Prodej rodinného domu v Mladých Bukách

ID: 01BV2322

2.490.000,- Kč / prodáno

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Mladé Buky
Dispozice:
Stav zakázky: prodáno
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 726m2
Zastavěná plocha: 160m2
Podlahová plocha: 210m2
Obytná plocha: 182m2
Nebytové prostory: ano
Sklepní prostory: 19m2
Konstrukce: zděná
Technický stav: k rekonstrukci
Počet bytů: 2
Počet místností: 8
Podlaží: 2.NP
Vedlejší stavby: kolny, garáž
Střecha: pozinkovaný plech
Elektřina: 220/380V
Voda: veřejná
Odpady: veřejná kanalizace
Vytápění: dálkové
Garáž: samostatná
Výtah: ne
Oplocení: částečně
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Termín předání: po dohodě
Stav: k rekonstrukci
popis:

Tímto Vám nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům, jež se nachází v atraktivní podhorské obci Mladé Buky (městys), okr. Trutnov. Mladé Buky a blízké okolí jsou vyhledávanou lokalitou, a to zejména díky své strategické poloze mezi okresním městem Trutnov a významnými horskými středisky (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou atd.), jež jsou součástí Krkonoš. Samotný městys disponuje rozlehlým sportovním areálem se sjezdovkou, bobovou dráhou a zábavním parkem pro děti (Baldův svět).

Výše uvedené nemovitosti se nachází v klidné části obce (slepá ulice), přičemž předmětem prodeje je rodinný dům s pozemkem, 2 x zděná garáž a příslušenstvím v podobě rozlehlé, patrové kolny. Stavení je v původním stavu, což je výzvou pro realizaci bydlení dle svých představ a nabízí tak celou řadu možností budoucího využití (dvougenerační bydlení, bydlení spojené s podnikáním – např. autodílna nebo vybudování 4 apartmánů s parkovacími místy). Celková výměra pozemku vč. zastavěných ploch je 762 m2.

Specifikace: rodinný dům (v bloku) byl vybudovaný přibližně ve 30. letech 20. stol. Zděné (CP) stavení je částečně podsklepeno, má dvě nadzemní podlaží a je zakryto sedlovou střechou. Na objekt stavebně navazuje dřevěný přístřešek, jež přechází v patrové kolny. V současné době je dům v původním stavu, bez jakýchkoliv dodatečných úprav či rekonstrukcí.

Dispozice: v 1.NP se nachází byt s dispozici 4+1. Od „středové“ chodby je po pravé straně umístěna kuchyň s jídelnou, jež navazuje na prostorný obývací pokoj, komora – špajz a koupelna s WC. Na levé straně je dětský pokoj a ložnice. Jako poslední je ve středu dispozice umístěn průchozí pokoj (mezi-místnost).

Ve 2.NP se nachází byt s dispozicí 3+1. Od „středové“ chodby je po pravé straně ve střešní šikmině umístěna kuchyň a koupelna, dále pak obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice. V levé šikmině je úložný prostor.

PENB díky výstavbě před rokem 1947 a původnímu stavu není potřeba, proto uvádíme G.

Příslušenství: zastavěné plochy, oplocení s bránou, 2 x zděná garáž (1 k demolici), kolny, přístřešek.

Inženýrské sítě / přípojky: el. - 220/380 V, voda – veřejná, odpady – napojení na veřejnou kanalizaci. Vytápění 1.NP je zajištěno dálkově - napojeno na horkovod. 2.NP je řešeno kotlem na TP s možností „dopojení“ na horkovod. Ohřev vody – el. bojler.

Přístup / příjezd je zabezpečen z obecní asfaltové komunikace.