Prodej chaty v chatové oblasti Střízlivák v Žacléři

ID: 01CT2413

890.000,- Kč / prodáno

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Žacléř
Dispozice:
Stav zakázky: prodáno
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 668
Zastavěná plocha: 22
Podlahová plocha: 35
Konstrukce: zděná
Technický stav: dobrý
Počet místností: 2
Podlaží: 2
Vedlejší stavby: kolna, WC
Střecha: pozinkovaný plech
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Odpady: trativod
Vytápění: lokální na tuhá paliva
Oplocení: ano
PENB: G - mimořádně nehospodárná
popis:

Tímto si Vám dovolujeme nabídnout pěknou udržovanou rekreační chatu na vlastním pozemku v chatové osadě v Žacléři v oblasti Střízlivák.

Jedná se o dvoupatrovou zděnou chatu s venkovním dřevěným obložením. Dispozičně se chata skládá z malé předsíňky využívané jako sklad, dále je zde malá kuchyňská linka s umyvadlem s tekoucí vodou. V přízemí je dále útulný obývací pokoj s kamny na dřevo a dostatkem prostoru pro posezení. Po schodech se z obývacího pokoje dostaneme do druhého podlaží, které slouží jako ložnice. K dispozici jsou zde dvě postele. Střecha chaty je zhotovena z pozinkovaného plechu.

Okolo chaty se rozprostírá pěkná udržovaná zahrada o celkové výměře 668 m2. Na chatu bezprostředně navazují dvě menší terasy, které nabízí dostatek prostoru k posezení a relaxaci. Na zahradě je dále k dispozici chemický záchod, kolny ale také keře, stromy a zelený plot, kterým je pozemek částečně obklopen. Z pozemku je také pěkný výhled do údolí Prkenného dolu.

Na pozemek a do chaty je dovedena elektřina a voda. Elektřina je měřena podružným elektroměrem ze společné sítě pro celou osadu. Voda je taktéž řešena společnou sítí pro celou osadu. V současné době se její spotřeba nijak neměří. Odpadní vody jsou pak řešeny trativodem.

Okolí nabízí velmi pěkné turistické trasy do Krkonošského národního parku například na Rýchorskou boudu. Kousek od chatové osady je i dělostřelecká pevnost Stachelberg se známou rozhlednou Eliškou.