Prodej stavebního pozemku v Hostinném

ID: 01SP2415

2.190.000,- Kč / novinka

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Hostinné
Dispozice:
Stav zakázky: novinka
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 1250 m2
Elektřina: 220/380V
Voda: veřejná
Plyn: ano
Odpady: veřejná kanalizace
popis:

Hledáte pozemek na výstavbu rodinného domu na klidném místě ve městě? Co třeba tenhle?

Mám pro Vás velmi pěkný rovinatý pozemek o ideální velikosti pro rodinný dům s příslušenstvím v Hostinném. Celková výměra pozemku činí 1.250 m2, je zde navíc možnost pronájmu kusu navazujícího městského pozemku.

Město Hostinné se nachází přesně na půli cesty mezi Vrchlabím a Trutnovem, dvěma velkými podhorskými městy. Zároveň je příhodně „skryté“ před hlavními dopravními tahy, takže se jedná o velmi klidnou lokalitu. Centrum města je odtud jen několik minut chůze. Do Trutnova a Vrchlabí se dostanete do 20 minut autem, jezdí sem autobusy i vlaky.

Pozemek se nachází v klidné částí města. Tato část města je tvořena především rodinnými domy s menšími pozemky nebo zahrádkami. Okolní zástavba pochází především z druhé poloviny 20. stol.. V posledních letech došlo k rekonstrukci infrastruktury s předpokladem budoucí výstavby, sjezd na pozemek je tak již postaven a vydlážděn.

K pozemku je dovedeno vedení elektřiny, kanalizace a vodovodu. Na základě předpokladu budoucí výstavby na pozemku je vše připraveno k vybudování přípojek přímo na pozemek. Veřejný plynovod je taktéž v dosahu. Podél hranice pozemku vede v zemi elektrické vedení v chráničce, na které je zřízeno věcné břemeno vedení.

Dle územního plánu spadá daný pozemek do ploch zn. SM - Plochy smíšené obytné - městské, jejíž hlavní využití je bydlení nebo občanské vybavení. Maximální výška zástavby je stanovena na 12 m a zastavitelnost na 60%.

Pokud potřebujete další informace nebo si chcete domluvit rovnou prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.