Prodej slunného stavebního pozemku v Trutnově na Vysoké stráni

ID: 01SP2408

Info v RK / novinka

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov - Poříčí
Dispozice:
Stav zakázky: novinka
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 3326 m2
Elektřina: 220/380V
Voda: veřejná
Odpady: nejsou
Oplocení: ne
popis:

Dovolujeme si Vám nabídnout něco opravdu mimořádného! Máme pro Vás velmi pěkný slunný pozemek v Trutnově - Poříčí o celkové ploše 3.326 m2. Z jedné strany se v bezprostřední blízkosti pozemku nachází dva rodinné domy, žádné další sousedy už mít nebudete. Z druhé strany je pozemek obklopen zelení, která zajišťuje neocenitelné soukromí pro Vás a Vaši rodinu...

Pozemek je z větší části rovinatý nebo v mírném svahu. Menší část pozemku je zalesněn listnatými stromy, které tvoří úžasnou přírodní bariéru a odděluje pozemek od každodenního městského ruchu. Je zpracován GP na rozdělení pozemků dle vyznačení na obrázku.

Celková dispozice poskytuje dostatek prostoru pro výstavbu jednoho nebo dvou rodinných domů. V územním plánu je vedený jako plocha k bydlení v městských a příměstských rodinných domech (BI).

Na pozemku je zřízena přípojka elektřiny, která počítá s možností výstavby 1 - 2 rodinných domů (nad částí pozemku dráty VN). Pozemkem částečně prochází městský vodovod a nachází se na něm hydrant. Kanalizační řád v této části obce není k dispozici, je nutno počítat s výstavbou vlastní ČOV, septiku nebo jímky.

Pozemek je velmi příhodně umístěn jen 2 kilometry od budoucího nájezdu na dálnici D11, která spojí Trutnov s Hradcem Králové, Prahou a Polskem. Do centra města Trutnova se odtud dostanete za 8 minut autem nebo lze využít zastávku MHD umístěnou jen 400 m od pozemku. Do největšího skiareálu v ČR je to přibližně 20 minut autem.

Přístup na pozemek je v současné době řešen z komunikace, která je ve vlastnictví obce (řádná NS). Do budoucna jsou rozjednány kroky k celkovému zpřehlednění přístupové situace na pozemek, kterým jsou všechny zúčastněné strany nakloněny a které bude třeba v případě koupě řešit.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat. Rád s Vámi vše proberu a vysvětlím na prohlídce!