Prodej atraktivního pozemku v Kuksu

ID: 01SP2316

2.790.000,- Kč / novinka

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Kuks
Dispozice:
Stav zakázky: novinka
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 1655m2
popis:

 

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek určený k výstavbě rodinného domu nebo jako investice do budoucna. Po dobudování dálnice se bude jednat o velice klidnou lokalitu. Pozemek o celkové výměře 1655m2 (katastr Heřmanice) je mírně svažitý, jižně orientovaný a nachází se na krásném slunném místě s výhledem na barokní hospitál v Kuksu. Pozemek je situovaný v okrajové, klidné části obce. V územním plánu je vedený jako – plochy smíšené obytné /venkovské. 

Přístup k pozemku je zajištěn po zpevněné, nově vybudované obecní komunikaci a dále po komunikaci ve vlastnictví státu (hospodaření Státní pozemkový úřad).

Inženýrské sítě: přípojka elektřiny se nachází cca 30m od hranice pozemku. V případě zájmu je možné využít i plynovou přípojku, která je od hranice pozemku cca 20m. Připojení na veřejný vodovodní řád a kanalizační řád (k dispozici souhlas s napojením na infrastrukturu obce Kuks) jsou ve fázi administrativních úkonů a bude nutná součinnost nového vlastníka s ostatními vlastníky sousedních pozemků. Veškeré přípojky jsou v režii nového vlastníka a nejsou započítané do kupní ceny.    

Okolní zástavba se stává z venkovských, rodinných domů a stylových (roubených) chalup.

Kuks a jeho okolí jsou vyhledávanou lokalitou,  krásným výletním místem, proslulým přírodou, historickými a uměleckými památkami, místem kulturního vyžití, zábavy i relaxace.

Bonusem Kuksu je, že ve vzdálenosti 3km se nachází exit 113 z D11. Dálnice do 5 let povede dále směrem na Krkonoše a do Polska. Z Prahy do Kuksu se tak dostanete ani ne za hodinu.