Pronájem nebytového prostoru 87 m2 - Palackého, Trutnov

ID: 01PK2402

15.000,- Kč / měsíc / pronajato

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice:
Stav zakázky: pronajato
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 87
Nebytové prostory: ano
Konstrukce: zděná
Technický stav: dobrý
Podlaží: 1. NP
Elektřina: 220/380V
Voda: veřejná
Odpady: veřejná kanalizace
Internet: ano
Vytápění: dálkové
Izolace: ne
popis:

Nabízíme k pronájmu zajímavý nebytový prostor o úctyhodné výměře 87 m2 přímo v centru města, jen pár minut chůze od Krakonošova náměstí.

Prostor je řešen jako jedna velká místnost obdélníkového tvaru, do které je vestavěno několik tenkých montovaných dělících příček (nyní rozděleno příčkami na samotnou provozovnu, sklad, umývárnu a chodbičku) Majitel však souhlasí s úpravami pro potřeby budoucího provozu. Ve třech přilehlých místnostech je k dispozici WC, sprchový kout a malý sklad.

Objekt je napojený na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkově pomocí trutnovské horkovodní sítě se samostatnými měřidly pro daný prostor. Elektřina bude po podpisu nájemní smlouvy přepsána na nájemníka. Zásobování provozovny lze realizovat po příjezdové komunikaci k nemovitosti, která je ve vlastnictví majitele.

Prostor byl v minulosti využíván jako prodejna kebabu nebo prodejna dětské obuvi, dalším možným využitím je například jakýkoliv typ prodejny, kancelářské prostory nebo bufet.

Nájemné: 15.000,- Kč / měsíc

Kauce: 30.000,- Kč

Měsíční poplatky: Dle druhu provozu

+ Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu