Nemovitost v Janovicích u Trutnova (Jívka)

ID: 01RD2110

1.790.000,- Kč / prodáno

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Jívka
Dispozice:
Stav zakázky: prodáno
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 277 m2
Zastavěná plocha: 152 m2
Podlahová plocha: 166 m2
Obytná plocha: 160 m2
Konstrukce: zděná
Technický stav: k rekonstrukci
Počet bytů: 2
Počet místností: 6
Podlaží: 2
Střecha: eternit
Elektřina: 220/380V
Voda: veřejná
Odpady: žumpa (jímka)
Vytápění: lokální na tuhá paliva
Izolace: ne
Nájemníci: ano
Výtah: ne
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Termín předání: po dohodě
popis:

Nabízíme k prodeji objekt k bydlení, který je umístěný na klidném místa v obci Jívka, část Janovice u Trutnova. Jedná se o velice výhodnou polohu díky blízkosti hojně navštěvovaných Adršpašsko-teplických skal (10 min. jízdy). V domě jsou umístěny dvě bytové jednotky, obě s dispozicí 3+1 a půda, která je vhodná k vestavbě.

 Dispozice domu: společný vchod do domu, zádveří, po pravé straně je vstup do bytové jednotky v 1.NP, betonové schodiště, v mezipatře jsou 2 komory – pro každý byt jedna, ve 2.NP je vstup do druhého bytu a zároveň vstup na půdu.

Dispozice byt.jednotek: chodba, samostatné WC, koupelna s vanou, bojlerem a kotlem na TP, kuchyň, 3x pokoj se samostatným vchodem. Orientační výměra bytů je 80m2. Každá bytová jednotka užívá komoru v mezipatře.  

Obě bytové jednotky jsou schopné samostatného fungování, každá má svůj zdroj vytápění (kotel na TP), svůj elektroměr. Voda z veřejného řádu, ohřev vody bojlerem, odpady jsou řešeny septikem.

Byty jsou v současné době obsazen platícími nájemníky (rodina). Dům je při troše skromnosti obyvatelný, avšak určený ke kompletní rekonstrukci. Příjezd je zajištěn po obecní komunikaci. Dům má malý pozemek – pouze předzahrádka. Je zde však možnost pronájmu vedlejšího pozemku, která je ve vlastnictví obec Jívka.  

Dům má díky své poloze široké využití. Buď jako investiční příležitost, nebo k rekreaci nebo k vícegeneračnímu trvalému bydlení. Každopádně vyžaduje kompletní rekonstrukci !!!

Fotky interiéru nejsou s ohledem na nájemníky prezentovány.

PENB G.