Rodinný dům v Trutnově - Stříteži

ID: 01RD2114

2.995.000,- Kč 3.150.000,- kč / prodáno

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice:
Cena po slevě: 2.995.000,- Kč
Stav zakázky: prodáno
Pozemky celkem: 2331 m2
Zastavěná plocha: 167 m2
Podlahová plocha: 250 m2
Obytná plocha: 99 m2
Nebytové prostory: ano
Sklepní prostory: 12,8 m2
Konstrukce: zděná
Technický stav: k rekonstrukci
Počet bytů: 1
Počet místností: 2
Podlaží: 1
Vedlejší stavby: dřevěné kolny
Elektřina: 220/380V
Voda: studna
Plyn: ne
Odpady: žumpa (jímka)
Vytápění: lokální na tuhá paliva
Nájemníci: ne
Oplocení: ano
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Termín předání: po dohodě
popis:

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům (vesnického typu), který se nachází na slunném místě v Trutnově – Stříteži.  Jedná se o zděný, samostatně stojící objekt, který je z části podsklepený.   Má jedno nadzemní podlaží a půdní prostory.   

Stavení je zasazeno do pěkného prostředí s rybníkem „za plotem“ a protékajícím potůčkem (pramen Běluňky) přes vlastní pozemky. Kouzelnou místní scenérii dotváří udržovaná, rovinatá zahrada se vzrostlými okrasnými dřevinami a ovocnými stromy. Příslušenstvím je mj.:dřevěná kolna, původní dřevěný domek a dřevěná garáž (sklad) pro menší vozidlo.  Na objekt navazuje technická místnost – sklad paliv, jež je přístupný z venku i z domu. Na zahradě dále nalezneme zděný skládek paliv a těleso studny s ruční pumpou.    

Dispozice domu (2+1): velká vstupní chodba, po jejíž pravé straně je vstup do technické místnosti, dále vstup na půdu a do komory (úložný prostor) s klenutým stropem. Naproti hlavním dveřím se nachází prostor, který sloužil jako koupelna (10,20m2) s návazností na malý sklad (chodbička) s prostorem WC (4,14m2). Po levé straně chodby jsou dveře do obytné části, kterou tvoří kuchyň (14,9m2) se vstupem do obývacího pokoje (22,2m2) a velmi prostorné ložnice (29,7m2). Podkroví představují půdní prostory (a to v celé ploše 105m2) a 2 menší zděné, letní místnosti (13m2). Půda je vhodná pouze jako skladovací prostory, nikoliv jako obytné.  

Technické zařízení: vytápění domu je realizováno kamny na TP, která jsou umístěna v jednotlivých místnostech. Objekt má jednu studnu ve sklepě a druhá se nachází na zahradě (pouze užitková). Ohřev vody byl zajišťován pomocí bojleru a lázeňských kamen. Odpadní vody jsou svedeny do žumpy za domem, elektřina (220/380V) je zajištěna veřejnou přípojkou.

  

Celková výměra pozemků včetně zastavěné plochy je 2331 m2. Příjezd k domu je zajištěn po obecní, asfaltové komunikaci, parkování je možné přímo na vlastním pozemku.

Nemovité věci  vyžadují rekonstrukci.

Stavení je vhodné zejména k bydlení, možno však využívat i k rekreačním účelům.

PENB G.