Rodinný dům v Trutnově

ID: 01RD2204

2.990.000,- Kč 3.186.000,- Kč / prodáno

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice:
Cena po slevě: 2.990.000,- Kč
Stav zakázky: prodáno
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 1326 m2
Zastavěná plocha: 201 m2
Podlahová plocha: 308 m2
Obytná plocha: 115 m2
Sklepní prostory: 15 m2
Konstrukce: zděná
Technický stav: k rekonstrukci
Počet bytů: 1-2
Počet místností: 5
Podlaží: 2
Vedlejší stavby: garáž, bazén
Střecha: pozinkovaný plech
Elektřina: 220/380V
Voda: veřejná
Odpady: septik
Garáž: součást stavby
Oplocení: ano
PENB: G - mimořádně nehospodárná
popis:

Tímto Vám nabízíme zajímavou obchodní příležitost, v podobě budoucího bydlení v původním, zděném domě, který se nachází na slunném místě nedaleko centra města Trutnov (ul. Polská). Jedná se o samostatně stojící, cihlový objekt o jednom nadzemním podlaží s podkrovím – půdními prostory, jež jsou vhodné k vestavbě.

 

Rodinný dům, byť dostupný z přilehlé hlavní komunikace, je zasazen do okouzlující přírodní scenérie „Genius loci“ v podobě krásné zahrady se vzrostlými stromy v návaznosti na okolní zeleň. To vše navíc téměř bez přítomnosti přímého souseda. Příslušenství stavení představuje garáž, která je v návaznosti na dům, dále venkovní bazén, studna a dřevěný přístřešek na dřevo.

Dispozice domu (3+1): velká vstupní chodba, po jejíž levé straně se nachází velikostně nadstandardní obytná místnost (kuchyň). Vedle této je malý prostor (chodbička) před koupelnou a koupelna samotná vč. WC. Po pravé straně chodby vejdeme do velké obytné místnosti, kde je v rohu připravena přípojka horkovodu. V přímé návaznosti na tuto místnost je další pokoj s úložným prostorem. Hlavní chodba je na druhé straně domu ukončena 2  kamennými sklepy,  přičemž jeden z těchto prostor je vhodný zejména u uskladnění potravin a druhý (úžasná klenba) vybízí k vybudování sklípku s posezením.

V podkroví je vybudována samostatná místnost + menší obytný prostor (šikmina). Půdní prostory jsou, vzhledem ke své výměře, ideální pro vybudování dalších obytných místností nebo přímo celého bytu.

Technické zařízení: vytápění domu bylo realizováno kamny na TP, která byla umístěna na chodbě. Objekt je napojen na veřejný vodovodní řád (zcela nová přípojka - řád je položena až k hranici předmětného pozemku). Ohřev vody byl zajištěn bojlerem. Studna, která je umístěna na zahradě sloužila k napuštění bazénu a zalévání. Odpadní vody jsou svedeny do septiku. Elektřina (220/380V) je zajištěna z veřejné přípojky. Velkou výhodou je možné napojení na horkovod (přípojka v domě).  

 

Celková výměra pozemků včetně zastavěné plochy je 1326 m2. V případě zájmu je možnost pronájmu dalšího pozemku od města Trutnov.  Příjezd k domu je zajištěn po obecní, asfaltové komunikaci, parkování je možné přímo na vlastním pozemku. Městským zastupitelstvem je zde příslib vybudování chodníku před domem. 

Nabízené nemovité věci vyžadují kompletní rekonstrukci.

Stavení je vhodné zejména k bydlení, možno však využívat i k rekreačním účelům.

PENB G.