Rodinný dům v Batňovicích

ID: 01RD2209

Cena dohodou (původně: 1 Kč) / k dispozici

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Batňovice
Dispozice:
Cena po slevě: Cena dohodou
Stav zakázky: k dispozici
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 636 m2
Zastavěná plocha: 105 m2
Podlahová plocha: 141 m2
Obytná plocha: 108 m2
Nebytové prostory: ano
Sklepní prostory: ano
Konstrukce: zděná
Technický stav: udržovaný
Počet bytů: 1
Počet místností: 4
Podlaží: 2
Vedlejší stavby: garáž, kolna
Střecha: eternit
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Plyn: ano
Odpady: veřejná kanalizace
Vytápění: lokální na plyn
Garáž: samostatná
Oplocení: částečně
PENB: G - mimořádně nehospodárná
popis:

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost příjemného bydlení v původním, zděném, rodinném domě, jež se nachází v žádané obci Batňovice, a to na trase: Trutnov – Náchod. Výstavba objektu proběhla ve 30. letech min. století. Jedná se tedy o poctivý, cihlový dům o jednom nadzemním podlaží s obytným podkrovím. Stavení je, z ekonomického pohledu, výhodně – nenáročně řešeno (menší čtvercový půdorys bez podsklepení, standardní provedení a materiál svislých a vodorovných konstrukcí, klasická sedlová střecha atd.), což výrazně snižuje finanční náročnost budoucí rekonstrukce. Ideální pro rodinné bydlení. Prodej včetně veškerého vybavení a zařízení.  

Rodinný dům je umístěn na slunném místě při hlavní komunikaci (velmi dobrá celoroční dostupnost). Samotný objekt je ihned obyvatelný, avšak s výhledem částečné či celkové rekonstrukce (dle nároků nového majitele). Dalším příslušenstvím, jež se na pozemku nachází je menší zděné stavení s garáží, kolnou a skladem paliv. Na toto navíc „nasedá“ dřevěný přístřešek. 

Dispozice domu (4+1): vyvýšený vstup se zádveřím přechází v centrální chodbu, kde se po její pravé straně nachází kuchyně s jídelnou v návaznosti na pokoj, který je možné využít jako obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj. Po levé straně pak nejprve vejdeme do prací místnosti s umývadlem za níž je WC. Vedle těchto se dále nachází špajz se vchodem do sklípku. Chodba je ukončena dveřmi prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny. Částečně obytné podkroví je přístupné z betonového schodiště, přičemž se zde nachází velký pokoj + obytná „šikmina“ (též pokoj) a koupelna se sprchovým koutem vč. WC. Obytnou plochu lze navýšit vybudováním dalších 1 – 2 pokojů ze stávajících půdních prostor. Dům by tedy bylo možné, v budoucnu, využívat i jako 2 bytové jednotky. 

Technické zařízení: vytápění domu je realizováno plynovým kotlem (též ohřev vody v bojleru) a dále krb. vložkou na TP (fin. úspora!). Objekt je napojen na veřejný vodovodní řád, obecní kanalizační přípojku a veřejnou el. přípojku. Na hranici pozemku se nachází studna, ze které lze čerpat užitkovou vodu.

 

Celková výměra pozemků včetně zastavěné plochy domu i garáže je 636 m2. Příjezd k domu je zajištěn po veřejné, asfaltové komunikaci s parkováním přímo na vlastním pozemku.

Nabízené nemovité věci jsou převážně v původním stavu.

Stavení je vhodné zejména k trvalému bydlení, možno však využívat i k rekreačním účelům.

PENB G  

Pozemek celkem: 490 m2

Zastavěná plocha: 105 m2

Obytná plocha: 108 m2

Podlahová plocha: 113 m2 + 28,8 m2 (půdní  prostory)

Půdní prostory: 28,8 m2

Sklep (sklad): 3,7 m2

Garáž (včetně kolny + skladu paliva): 41 m2

Okna: dřevěná - špaletová

Vytápění: kotel – plyn + lokální TP (krb. vložka)

Voda: napojeno na veřejný řád + spol. studna na zahradě (užit.), ohřev vody – bojler