Prodej rodinného domu v Bystrém u Stárkova

ID: 01RD2412

3.190.000,- Kč / novinka

Lokalita: Královédvorsko
Obec: Stárkov
Dispozice:
Stav zakázky: novinka
Vlastnictví: osobní
Pozemky celkem: 528m2
Zastavěná plocha: 115m2
Podlahová plocha: 143m2
Obytná plocha: 118m2
Nebytové prostory: ano
Konstrukce: zděná
Technický stav: velmi dobrý
Počet bytů: 1
Počet místností: 4
Podlaží: 2
Vedlejší stavby: přístavek
Střecha: eternit
Elektřina: 220/380V
Voda: studna
Odpady: žumpa (jímka)
Vytápění: lokální elektrické
Izolace: ano
Výtah: ne
Oplocení: ano
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Termín předání: po dohodě
popis:

Tímto Vám exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s menší zahradou, který se nachází ve vesnici Bystré, jež je součástí města Stárkov, vše v okrese Náchod. Původně roubené stavení je umístěno na slunném, rovinatém místě, přístupném z obecní asfaltové komunikace. Dům obklopuje menší udržovaná zahrádka. Celková výměra pozemků je 528 m2. Nemovitost je možné využít jak k trvalému – rodinnému bydlení, tak i k rekreaci. Velkou výhodou je autobusová zastávka cca 50m od domu. Přímo ve Stárkově, vzdáleném cca 1,5 km, je téměř veškerá občanská vybavenost: základní škola, školka, zdravotní středisko, pošta, knihovna, obchod s potravinami i restaurace. Předmětná lokalita je součástí CHKO Broumovsko. 

Specifikace domu: Samostatně stojící rodinný dům byl původně klasickým roubeným stavením, jež bylo zbouráno. Na jeho místě byl v 70-80. letech opětovně vybudován dům zcela nový, a to včetně betonové základové desky opatřenou hydroizolací. Zároveň byla vybudována i přístavba. Dům má aktuálně dvě nadzemní podlaží a je zakryt sedlovou střechou s eternitovou krytinou.

 

Dispozice: V přízemí se nachází centrální chodba (11 m2), po pravé straně je umístěná kuchyň s jídelním koutem (10,9 m2) a vstupem do obývacího pokoje (15,4 m2). Z obývacího pokoje je dále vstup do ložnice (17,1 m2). V zadní části domu je koupelna s WC (6,4 m2), jež je přístupná z chodby i ložnice. Po levé straně chodby najdeme vstup do spíže (4,8 m2) a technické místnosti (4,1 m2).

Podkroví tvoří dvě letní místnosti a půdní prostor (úložný) s možností dalšího využití.

Na dům navazuje přístavba, kde je v současné době sklad dřeva a skladovací prostor (25 m2). V případě potřeby a po stavební úpravě by bylo možné tento využívat jako vestavěnou garáž. 

Technický stav: Po technické stránce je objekt v dobrém, udržovaném stavu. Dům je postaven z pálených cihel, přístavek z pórobetonu. Podlahy jsou betonové, na povrchu opatřeny PVC nebo dlažbou. Okna jsou dřevěná – špaletová.

Inženýrské sítě: Přípojka el. - 220/380 V. Voda je zajištěna z obecní studny (v technické místnosti čerpadlo). Novému vlastníkovi bude nainstalován vodoměr. Ohřev vody je realizován el. bojlerem umístěném v koupelně. Vytápění je zajištěno elektrokotlem, v kuchyni jsou umístěna kamna na dřevo, a to jako alternativní zdroj. Odpady jsou svedeny do žumpy.

 

Přístup / příjezd je zabezpečen z obecní asfaltové komunikace.