Prodej nového a zařízeného TinyHouse

ID: 01RD2319

1.299.000,- Kč / novinka

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice:
Stav zakázky: novinka
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 27
Konstrukce: dřevostavba
Technický stav: novostavba
Počet místností: 2
Podlaží: 2
Střecha: pozinkovaný plech
Elektřina: 220V
Plyn: ne
Vytápění: lokální elektrické
Izolace: ano
Rok výstavby: 2023
popis:

Nabízíme k prodeji a následnému převozu tzv. TinyHouse. Jedná se o dřevěný plně vybavený domek, který nemá vlastní základovou konstrukci, ale je posazen na „podvozku“, který lze umístit na vyrovnanou plochu.

Půdorysné rozměry domku jsou 9 m x 3 m, na výšku má domek 4,3 m. Dispozičně se domek skládá z obytné kuchyně s kuchyňskou linkou, jídelním stolem s lavicí. Přímo z kuchyně se vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC (je zde i příprava pro umyvadlo). Z kuchyně dále vedou dvě schodiště do mezipater se sníženým stropem. Jedno z těchto mezipater je uzavřené a nabízí tak soukromí před zbytkem domku. K domku náleží i velká zastřešená terasa.

Nosnou konstrukci domku tvoří smrkové trámky, mezi které je vložena izolace. Podlahová konstrukce je pak zateplena taktéž vrstvou izolace. Okna v domku jsou kvalitní plastová tříkomorová. Interiér i exteriér je obložen z modřínových prken, které oproti jiným druhům dřeva lépe snesou kontakt s vodou. Střecha je řešena jako pultová a její krytina je plechová. Podlahová krytina v celém domku je zhotovena z „klikací“ podlahy s vinylovou vrstvou. Koupelna je částečně obložena obkladem a částečně vinylovými pásy. Vytápění domku je řešeno elektrickým podlahovým topením, přičemž teplota je hlídaná termostatem. Ohřev teplé vody zajišťuje boiler umístěný v koupelně. V domku chybí pouze osadit dveře do koupelny a některá světla.

Domek lze napojit na vodu, kanalizaci i elektřinu. Veškeré rozvody instalací uvnitř domku jsou hotové. (odpady, přívody vody, zásuvky, kabely ke světlům) Při napojení vody a kanalizace je nainstalována topná spirála proti zimnímu zámrzu.

Kuchyň v domku je plně vybavena, disponuje kuchyňskou linkou s dřezem, varnou deskou, troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. Součástí obytné kuchyně je i jídelní stůl s lavicí. V koupelně je k dispozici dlážděný sprchový kout s odtokovým kanálkem, WC, stůl a je zde i příprava pro budoucí napojení umyvadla. Veškerý nábytek v domku je vyroben z masivu.

K domku dále náleží nadstandardní zastřešená terasa, která by se při převozu musela částečně rozmontovat. Majitel dále uvádí možnost septiku v ceně, tento je však nyní obsypán zeminou a zapojen

Celá stavba je nová dokončená v roce 2023 a zatím nebyla využívaná.