Prodej nadstandardního bytu s terasou a parkovacím místem

ID: 01Bv2307

9.100.000 Kč / k dispozici

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice: 3+kk
Stav zakázky: k dispozici
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 105m2
Obytná plocha: 97m2
Nebytové prostory: ano
Sklepní prostory: ano
Konstrukce: zděná
Technický stav: novostavba
Počet místností: 3
Podlaží: 5.NP
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Odpady: veřejná kanalizace
Internet: ano
Vytápění: dálkové
Izolace: ano
Rok výstavby: 2022
Garáž: součást stavby
Výtah: ano
PENB: B - velmi úsporná
Termín předání: po dohodě
popis:

Hledáte vhodné BYDLENÍ nebo snad REKREAČNÍ  BYT  ?

Byty v Trutnově jsou tím ideálním řešením. Trutnov je moderním městem s kompletním zázemím. Má skvělou polohu jako výchozí bod jednak k výletům do Krkonoš (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou) nebo do dalších zajímavých míst (golfový areál Grund Resort, Adršpašské skály, Kuks, ZOO ve Dvoře Králové). Dalším bonusem je, že do 5 let zde povede páteřní trasa dálnice D11 směrem na Polsko. Z Prahy do Trutnova se tak dostanete za hodinu !    

Nabízím k prodeji luxusní byt 3+kk s terasou umístěný v posledním patře novostavby bytového domu A1, v jižní věži, který byl zkolaudován koncem roku 2022.  Podlahová plocha bytu včetně příslušenství, které tvoří sklep umístěný v suterén u domu, je 102,5m2. Terasa má výměru necelých 20m2 a vstup na ní je z prostorné obytné místnosti. V rámci kupní ceny je i parkovací místo umístěné také v suterénu domu, na něž navazuje sklep o výměře 5,7m2.           

Bytový dům A1 je moderní stavba, kterou tvoří dvě obytné „věže“ (severní a jižní), které jsou propojeny na úrovni přízemí parkovacími místy. Je umístěný v atraktivní části města Trutnova, lokalita Horní Předměstí a je součástí komplexu bytových domů KASÁRNA. V docházkové vzdálenosti jak centrum města, tak nákupní možnosti, procházky do přírody nebo ZŠ. Má šest podlaží s jedním podlažím podzemním a pěti podlažími nadzemními. Suterén domu je zapuštěný a je využit pro parkovací místa, sklepní kóje k jednotlivým bytům, technické zázemí domu a společné prostory.

V 1.NP je umístěno celkem 8 bytových jednotek, z nichž některé mají terasy a některé balkony. V 2.,3. a 4.NP je celkem 24 bytů z čehož každý byt má svůj prostorný balkon. V 5. NP, které je řešené jako částečně ustoupené jsou v každé věži umístěné dva byty s krásnými terasami. V každé věži je tedy umístěno 18 bytů, které nabízí kvalitní a moderní bydlení. Každý byt má svůj sklep v suterénu domu.

Dispozice bytů jsou od 1+kk až po 3+kk. Jsou řešeny moderním způsobem reflektujícím současný životní styl, kde dominantní obytný prostor zahrnuje jak obývací pokoj, jídelnu tak i kuchyň. Kuchyňská linka není součástí dodávky, je zde však připravený odtah pro napojení digestoře, rozvod vody a odpadu a jsou zde připravené volné kabelové vývody ukončené v instalačních krabicích. V obytných místnostech jsou na podlaze plovoucí laminátové podlahy. Koupelny jsou vybaveny zařizovacími předměty (vana, umyvadlo, toaleta, topné těleso), přívod pro pračku, na podlaze je použita dlažba. Vchod do bytu je zajištěn protipožárními, bezpečnostními dveřmi. Interiérové dveře jsou dřevěné, atypického rozměru s nadsvětlíkem. 

Bytový dům je napojený na veřejnou kanalizaci, na veřejný vodovodní řád a v budově má umístěnou výměníkovou stanici (ústřední dálkové vytápění). Byty jsou vhodné jak k bydlení, tak jako investice (pronájem).

Půdorysy a ceny jednotlivých bytů najdete na https://www.bydlenitrutnov.cz/.

Bydlení v novostavbě má mnoho výhod. Jednak je úspornější díky kvalitnějším technologiím, materiálům a výborné izolaci, díky čemuž výrazně ušetříte na energiích. Na byt dostanete záruku, jako na každý spotřebič, který si koupíte. Máte možnost si zakoupit vlastní parkovací místo. Avšak pozor, kdo dřív přijde, má přednost. Bydlení je komfortnější, protože na rozdíl od jiných bytových domů, je v našem domě vždy výtah, kterým se dostanete z garáže až k bytu.

Uvedená cena bytu (9.100.000,- Kč) je za byt č. 592/54 s dispozicí 3+kk s terasou a parkovacím místem.    

Máte zájem o prohlídku bytu ? Neváhejte mě kontaktovat: 608 883 011.