PRODEJ BYTU 2+1 V ŽACLÉŘI – UL. NA PILÍŘI

ID: 01BV2402

1.890.000,- Kč / prodáno

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Žacléř
Dispozice: 2+1
Stav zakázky: prodáno
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 65 m2
Obytná plocha: 60 m2
Nebytové prostory: ano
Sklepní prostory: ano
Konstrukce: zděná
Technický stav: po rekonstrukci
Počet místností: 2
Podlaží: 1. NP
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Plyn: ano
Odpady: veřejná kanalizace
Vytápění: lokální elektrické
Izolace: ano
Rok rekonstrukce: 2021
Výtah: ne
PENB: C - úsporná
popis:

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v OV o celkové podlahové ploše 65,10 m2 vč. sklepa (4,75m2). Byt je umístěný v 1.NP zděného, zrevitalizovaného domu v Žacléři v ulici Na Pilíři. Byt je možné užívat k bydlení, k rekreaci jako víkendový únik z velkoměsta nebo jako investici.

Byt je ve velice dobrém, udržovaném stavu, po částečné rekonstrukci, která probíhala průběžně. Před cca 15 lety spojení koupelny a WC, obložení koupelny, rozvody, před cca 10 lety nové deskové radiátory a rozvody topení, elektrokotel. Byt je možný ihned užívat nebo provést rekonstrukci podle vlastních představ (zejména kuchyň). 

Dispozice bytu: předsíň 10,95m2, po pravé straně je ložnice (14,72m2), dále koupelna vč. WC (4,8m2). Po levé straně je umístěný prostorný obývací pokoj (19,70m2) a kuchyň (10,16m2). Obě obytné místnosti mají každá samostatný vchod, jako podlahové krytiny jsou parkety, na kterých je položen koberec. Vytápění je zajištěno elektrokotlem, ohřev vody bojlerem. K bytu patří dva sklepy, z čehož jeden je ve vlastnictví a druhý v užívání.

Náklady na bydlení: FO 1819,- Kč, záloha na ST 400,- Kč, správa 120,-Kč, pojištění a spol.el., záloha na elektřinu 4400,- Kč.  

Bytový dům prošel v roce 2021 rekonstrukcí: zateplení, fasáda, vchodové dveře, okna ve sklepě, zateplení stropu ve sklepě a na půdě, střecha, atd..V domě je zavedený přívod plynu, tudíž po dokončení napojení do bytu je možné k vytápění využít například plynový kotel.  

PENB C   

Žacléř je malé podhorské městečko, které se nachází blízko hranice Krkonošského národního parku, takže rychlý únik do přírody není žádný problém. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost: obchod s potravinami, benzínová pumpa, základní škola, mateřská škola, sportovní hřiště, restaurace nebo knihovna. V bezprostředním okolí města se dále nachází dva menší lyžařské areály Bret a Arrakis a vedou odsud nádherné pěší stezky a cyklostezky přímo do srdce Krkonoš. V současné době začíná být město pro jeho klid a pro budoucí výbornou dostupnost vzhledem k budoucí trase dálnice D11 vyhledávané i mladými rodinami s dětmi. Žacléř je velmi dobře dostupný díky autobusovým spojům, které sem jezdí z blízkého Trutnova každou hodinu.