Prodej bytu 2+1 v Žacléři

ID: 01BV2320

1.790.000,- Kč / prodáno

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice: 2+1
Stav zakázky: prodáno
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 56,55
Sklepní prostory: ano
Konstrukce: zděná
Technický stav: dobrý
Počet místností: 3
Podlaží: 1. NP
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Plyn: ano
Odpady: veřejná kanalizace
Internet: ano
Vytápění: lokální na plyn
Izolace: ano
Výtah: ne
PENB: C - úsporná
popis:

PRODEJ BYTU 2+1 V ŽACLÉŘI – UL. NA PILÍŘI

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v OV o celkové podlahové ploše vč. sklepa 56,5 m2, který se nachází v Žacléři v ulici Na Pilíři. V bytě je možné bydlet, využít ho jako investici nebo jako víkendový únik z velkoměsta.

Žacléř je malé podhorské městečko, které se nachází blízko hranice Krkonošského národního parku, takže rychlý únik do přírody není žádný problém. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost: obchod s potravinami, benzínová pumpa, základní škola, mateřská škola, sportovní hřiště, restaurace nebo knihovna. V bezprostředním okolí města se dále nachází dva menší lyžařské areály Bret a Arrakis a vedou odsud nádherné pěší stezky a cyklostezky přímo do srdce Krkonoš. V současné době začíná být město pro jeho klid a pro budoucí výbornou dostupnost vzhledem k budoucí trase dálnice D11 vyhledávané i mladými rodinami s dětmi. Žacléř je velmi dobře dostupný díky autobusovým spojům, které sem jezdí z blízkého Trutnova každou hodinu.

Byt je umístěný v 1. NP zděného bytového domu. Dispozičně se skládá z předsíně, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a samostatného odděleného WC. K bytu náleží sklep o výměře 1,8m2 a další dva větší sklepy jsou k bytu v užívání.  Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Je možné ho ihned využívat nebo zrekonstruovat podle svých vlastních představ.  Je připojený na elektřinu, vodu, kanalizaci a plyn. Vytápění v bytě a ohřev teplé vody je zajištěno plynovým kotlem. V obytných místnostech (obývací pokoj a ložnice) je na podlaze přes dřevěné parkety položen koberec. Na WC a v kuchyni je na podlaze linoleum, v koupelně teraso a v předsíni je na podlaze položen koberec.

Bytový dům prošel rekonstrukcí fasádního pláště a střechy. Budova je kompletně zateplena, okna byla vyměněna za nová plastová. Parkování je možné přímo před domem.

Byt je vybavený původní kuchyňskou linkou se sporákem. V koupelně je k dispozici původní umyvadlo a velká vana. V předsíni najdeme původní velké vestavěné skříně. Byt je vybaven litinovými radiátory. Teplotu v bytě hlídá termostat umístěný v předsíni.

Fond oprav: 1.498,- Kč/měsíč
Studená voda: 600,- Kč/měsíc
Elektřina: 1,9 MWh/rok
Plyn: 12 MWh/rok
Spol. el., komíny, kontejnery, správa: cca 250,- Kč/měsíc