Byt 3+1 v Trutnově (část obce Lhota)

ID: 01BV2411

3.690.000,- Kč / novinka

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice: 3+1
Stav zakázky: novinka
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 115,6m2
Obytná plocha: 94m2
Nebytové prostory: ano
Sklepní prostory: komora
Konstrukce: zděná
Počet bytů: 3
Podlaží: 3
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Plyn: ne
Odpady: septik
Internet: ano
Vytápění: dálkové
Výtah: ne
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Termín předání: po dohodě
popis:

Hledáte pohodlí bytu, a přitom preferujete klidné bydlení blízko přírody, mimo rušné centrum města?

Právě pro Vás bych měla nabídku prostorného bytu v osobním vlastnictví, s aktuální dispozicí 3+1, který skýtá velký budoucí potenciál. Celková podlahová plocha bytu činí 115,6m2, z čehož plocha samotného bytu tvoří 94m2. Do uvedené celkové plochy je započítána i komora mimo byt (přímo proti jednotce) o výměře 4m2 a dále chodbový prostor před bytem (v budoucnu možno vybudovat další uzavřený prostor) o ploše 17m2. Jak je uvedeno výše, tak samotný byt přímo vybízí k celé škále kreativních realizací/řešení, a to dle vašich vlastních představ nebo s využitím služeb designéra (můžeme doporučit). Je tak možné např. využít zmiňovaný chodbový prostor k vestavbě další místnosti s vlastním vchodem. Další lákavou variantou může být vybudování francouzského okna se vstupem na zahradu atd. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Nabízený byt je situovaný v 1.NP zděné budovy (3-bytovka), která se nachází v Trutnově, v části Lhota se zastávkou MHD téměř u domu (přímé spojení s centrem města). Výhodou je bezproblémové parkování i možnost užívání pozemků kolem domu.  

Slunný byt je ve výborném stavu s požadavkem na menší facelift (např. výměna podlahových krytin). V posledním roce byl byt obýván nájemníkem. Vytápění je centrální (horkovod), odpady jsou řešeny septikem.

Měsíční náklady: odvíjí se od počtu osob - spotřeby (záloha na teplo, voda, záloha na elektřinu).        

Dispozice: předsíň (7,7 m2), po levé straně je umístěna kuchyň s jídelním koutem (16,8 m2), vedle spíž (4,6 m2) a koupelna s vanou +  sprch. koutem (8,3 m2).  Po levé straně je prostorný obývací pokoj (dispozičně možno rozdělit) a dvě další místnosti (ložnice 11,5 m2, dětský pokoj 13 m2). Mimo byt se nachází praktická komora (4 m2) a prostor chodby (17,3 m2).

Výhody: nadstandardní výměra bytu, dispoziční variabilita, parkování, bydlení v sepětí s přírodou

Energetická náročnost bude doložena vyúčtováním energií za poslední 3 roky.

Vizualizace bytu pro Vás připravujeme.