Pronájem bytu 2+kk v Trutnově v Polské ulici

ID: 01PR2402

10.000,- Kč/měsíc / pronajato

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice:
Stav zakázky: pronajato
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 50
Sklepní prostory: ano
Konstrukce: zděná
Technický stav: velmi dobrý
Počet místností: 2
Podlaží: 3. NP
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Odpady: veřejná kanalizace
Internet: ano
Vytápění: lokální elektrické
popis:

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o podlahové ploše přibližně 50 m2 ve třetím patře zděného bytového domu ve velmi dobré lokalitě města Trutnova (ulice Polská). Byt se nachází jen několik minut od centra města. V okolí je veškerá občanská vybavenost - obchodní dům LIDL, kino, sportovní zařízení, škola. Parkování je možné na ulici před domem.

 

Dispozice:

Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, samostatného pokoje s vestavěnou skříní, velmi pěknou koupelnou a chodbou. K bytu dále náleží sklepní kóje o přibližné výměře 6 m2. Okna bytu jsou situována do dvora. (ne k hlavní silnici)

 

Vybavení:

Kuchyňská linka disponuje dřezem, elektrickou vestavěnou troubou, sporákem a digestoří.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, koupelnovými skříňkami, umyvadlem, WC a přípojkou pro pračku. V koupelně se dále nachází bojler pro ohřev teplé vody.

Součástí samostatného pokoje jsou dvě vestavěné skříně

V celém bytě je položeno lino s imitací dřeva, koupelna je obložena a na podlaze je dlažba.

 

Technické vybavení:

Bytový dům je napojený na veřejný vodovod (byt má vlastní vodoměr STV) a veřejnou kanalizaci. Vytápění v bytě je řešeno pomocí elektrických přímotopů. Elektřina se přepisuje na nájemníka po podpisu nájemní smlouvy.

 

Cena:

Nájemné v tomto bytě činí 11.000,- Kč. Majitel si dále měsíčně účtuje zálohy na služby ve výši 500,- Kč záloha na vodu, 250,- Kč úklid a 100,- Kč elektřina společných prostor. Celková měsíční platba majiteli bytu pro 2 os. bude tedy činit 12.350,- Kč.

(Dosavadní nájemník měl nastavenou měsíční zálohu na elektřinu 2.500,- Kč. Výše zálohy na elektřinu je ale samozřejmě závislá na aktuálním ceníku dodavatelů.)

Majitel požaduje při podpisu NS složit vratnou kauci ve výši 22.000,- Kč. Dále je nutné složit 5.500,- Kč provizi RK. Nájemní smlouva bude uzavřena na 1 rok s možným prodlužováním při spokojenosti obou stran.

 

Pro byt hledáme bezproblémového a dlouhodobého nájemníka. Preferujeme nájemníka bez mazlíčků a nekuřáka.