Pronájem bytu 2+kk na Kryblici

ID: 01BV2312

9.500,- Kč / měsíc / pronajato

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice: 2+kk
Stav zakázky: pronajato
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 45
Nebytové prostory: ne
Sklepní prostory: ne
Konstrukce: panelová
Technický stav: dobrý
Počet místností: 2
Podlaží: 2. NP
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Odpady: veřejná kanalizace
Internet: ano
Vytápění: dálkové
Izolace: ne
Výtah: ano
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Termín předání: 01.07.2023
popis:

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk, který se nachází v 2. NP panelového domu v Trutnově (Kryblice). Městská část Kryblice je dobře situována a disponuje veškerou důležitou občanskou vybaveností (škola, školka, obchod, sportoviště, dětská hřiště, MHD). Centrum města je v docházkové vzdálenosti – do 10 minut pěšky. Nad Kryblicí se nachází trutnovský lesopark s možností relaxace nebo sportovního vyžití (venkovní posilovny, turistické a běžecké stezky).

V bytovém domě byly provedené rekonstrukce stoupacích potrubí a vyměněna okna za nová plastová. Chodby domu byly nově vymalovány. V domě je k dispozici výtah.

Dispozičně se byt skládá z prostorné chodby, koupelny, samostatného WC a dvou samostatných pokojů – v jednom z pokojů je umístěna kuchyňská linka. Celková výměra bytu je 45,3 m2, balkóny mají výměru dohromady 7,7 m2.

Byt je po částečné revitalizaci. V kuchyni se nachází kuchyňská linka s dřezem, sporákem a digestoří. V kuchyni je dále litinový radiátor. Na podlaze je položena laminátová podlaha. Z kuchyně je dále přístup na jeden balkón náležící k bytu.

V samostatném pokoji je na podlaze položený koberec. Nachází se zde také další samostatný radiátor. Z tohoto pokoje je dále přístupný druhý balkón náležící k bytu. Jednotlivé balkóny nejsou mezi sebou propojeny.

Prostorná předsíň nabízí k využívání velké vestavěné skříně (viz. foto). Podlaha v předsíni je z PVC.

V koupelně se nachází menší vana se zatahovacími dveřmi, takže lze vanu bez problému užívat i jako sprchový kout. Dále se zde nachází umyvadlo, koupelnová skříňka se zrcadlem a přípojka pro pračku. WC je přístupné z předsíně zvlášť. Na WC i v koupelně je na stěnách obklad a na podlaze položena dlažba.

Energie se v tomto bytě NEPŘEPISUJÍ na nájemníka! STV a TUV je měřena samostatnými vodoměry pro byt, měření elektro probíhá pomocí podružného elektroměru na chodbě. Odečet topení probíhá dálkově pomocí měřičů umístěných na radiátorech.

Nájemné činí 10.000,- Kč. K nájemnému si majitel bytu účtuje 4.500,- Kč jako zálohy na služby. Dále je nutné složit 20.000,- Kč jako vratnou zálohu a 10.000,- Kč provizi realitní kanceláři za zprostředkování.

Byt je k dispozici od 01.07.2023 a to bez vybavení (kuchyňská linka se spotřebiči, vestavěné skříně, vana, umyvadlo apod. v bytě zůstanou)

Pro byt hledáme bezproblémového a dlouhodobého nájemníka.