Pronájem bytu 1+kk 26 m2 - M. Gorkého, Trutnov

ID: 01BV2404

7.700,- Kč / měsíc / pronajato

Lokalita: Trutnovsko
Obec: Trutnov
Dispozice:
Stav zakázky: pronajato
Vlastnictví: osobní
Podlahová plocha: 26 m2
Obytná plocha: 26 m2
Konstrukce: panelová
Technický stav: dobrý
Elektřina: 220V
Voda: veřejná
Odpady: veřejná kanalizace
Vytápění: dálkové
Výtah: ano
PENB: G - mimořádně nehospodárná
Termín předání: 01.04.2024
popis:

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, který se nachází v 3. NP panelového domu v Trutnově (Kryblice). Městská část Kryblice je dobře situována a disponuje veškerou důležitou občanskou vybaveností (škola, školka, obchod, sportoviště, dětská hřiště, MHD). Centrum města je v docházkové vzdálenosti – do 10 minut pěšky. Nad Kryblicí se nachází trutnovský lesopark s možností relaxace nebo sportovního vyžití (venkovní posilovny, turistické a běžecké stezky).

V bytovém domě byly provedené rekonstrukce stoupacích potrubí a vyměněna okna za nová plastová. Chodby domu byly nově vymalovány. V domě je k dispozici výtah.

Dispozičně se byt skládá z prostorné chodby, koupelny s WC a obytné kuchyně. Celková výměra bytu je 26 m2, balkón má výměru 3 m2.

Byt je po částečné revitalizaci. V kuchyni se nachází kuchyňská linka s dřezem, sporákem a digestoří. Na podlaze je položen koberec. Prostorná předsíň nabízí k využívání velké vestavěné skříně (viz. foto). Na podlaze v předsíni je taktéž položený koberec. V koupelně se nachází sprchový kout, WC, umyvadlo a umyvadlová skříňka a přípojka pro pračku. Koupelna je obložená obkladem, na podlaze je položená dlažba.

Energie se v tomto bytě NEPŘEPISUJÍ na nájemníka! STV a TUV je měřena samostatnými vodoměry pro byt, měření elektro probíhá pomocí podružného elektroměru na chodbě. Odečet topení probíhá dálkově pomocí měřičů umístěných na radiátorech.

Nájemné činí 7.700,- Kč. K nájemnému si majitel bytu účtuje 3.500,- Kč jako zálohy na služby pro jednu osobu (3.800,- Kč pro dvě osoby). Dále je nutné složit 15.000,- Kč jako vratnou zálohu a 5.500,- Kč provizi realitní kanceláři za zprostředkování.

Byt je k dispozici od 1. dubna 2024.

Pro byt hledáme bezproblémového a dlouhodobého nájemníka.